HOŞ GELDİNİZ

7 den 70’e herkes için eğlence ve güneş.

Pirate’s Beach Club efsanevi Tahtalı dağı eteklerinde, Olympos ve Phaselis antik şehirlerinin tam ortasında Türk rivierasının incisi Tekirova’da.
Toros dağlarının çam ormanlarının berrak sularla kucaklaştığı bölgede yer alan Pirate’s Beach Club, Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, dinlence, aktivite ve eğlence sunuyor.

İsterseniz rahatlayıp gevşemek, isterseniz kuşanıp spor yapmak için bir yer. Damak zevkinizi harekete geçirecek uluslararası bir mutfak, içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracak su kaydırakları, içinizdeki şampiyonu ortaya çıkaracak yeni spor merkezi. dört tema restoranından birinde yenilecek bir akşam yemeği ve gece eğlencesi ardından, sizi cennette yeni bir güne hazırlayacak konfor ve rahatlıkta odalar.

Yenilenen Wellness merkezimizde sizi şımartmak ve vücudunuzu ve ruhunuzu arıtmak için sunulan değişik masajlar ve ardından enfes bir hamam tecrübesi.

Çocuklar da bayılacak. Happy Pirate Club’da eğlence ve aktivite dolu bir gün geçirecek, define avı ve küçük hayvanat bahçemizle unutamayacakları maceralar yaşayacaklar.

Haydi, kitabınızı ya da spor kıyafetlerinizi bavulunuza koyun. Ya da ikisini de. Pirate’s Beach Club’da uzun bir kışın sonunda hakkettiğiniz herşeyi bulacaksınız.

ODALAR

Dünya mutfaklarından damak zevkinize uygun çeşitli lezzetler bulabileceğiniz 5 restaurantlarımızla ve barlarımızla bu zevki doyasıya yaşayabilirsiniz...

    > HAPPY PIRATE
    > BARBAROSSA (Sea Food)
    > CAPTAIN BLACK
    > TRATTORIA ANTICA MARINA
    > SNACK FAST FOOD
    > RED PARROT POOL BAR
    > LOBI BAR
    > SAHIL BAR
    > PIRATE´S INN PUB

ÖDÜLLER