0 (242) 254 01 15

HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA

7 den 70’e herkes için eğlence ve güneş.

Pirate’s Beach Club efsanevi Tahtalı dağı eteklerinde, Olympos ve Phaselis antik şehirlerinin tam ortasında Türk rivierasının incisi Tekirova’da. Toros dağlarının çam ormanlarının berrak sularla kucaklaştığı bölgede yer alan Pirate’s Beach Club, Akdeniz’in muhteşem güneşinin altında size konfor, dinlence, aktivite ve eğlence sunuyor.

İsterseniz rahatlayıp gevşemek, isterseniz kuşanıp spor yapmak için bir yer. Damak zevkinizi harekete geçirecek uluslararası bir mutfak, içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracak su kaydırakları, içinizdeki şampiyonu ortaya çıkaracak yeni spor merkezi. Dört tema restoranından birinde yenilecek bir akşam yemeği ve gece eğlencesi ardından, sizi cennette yeni bir güne hazırlayacak konfor ve rahatlıkta odalar. Yenilenen Wellness merkezimizde sizi şımartmak ve vücudunuzu ve ruhunuzu arıtmak için sunulan değişik masajlar ve ardından enfes bir hamam tecrübesi.

Çocuklar da bayılacak. Happy Pirate Club’da eğlence ve aktivite dolu bir gün geçirecek, define avı ve küçük hayvanat bahçemizle unutamayacakları maceralar yaşayacaklar.

Haydi, kitabınızı ya da spor kıyafetlerinizi bavulunuza koyun. Ya da ikisini de. Pirate’s Beach Club’da uzun bir kışın sonunda hakkettiğiniz herşeyi bulacaksınız.

ŞİRKET BİLGİLERİ

Tatköy Turizm Yatırımları ve Ticaret A.Ş. Antalya Kemer`de yer alan Pirate`s Beach Club Otel ile turizm sektöründe 1994 yılından beri faaliyet göstermektedir.

YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı

Görev Süresi 3 YIL

İsim Soyisim Feridun Fazıl ÖNÜRMEN

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Görev Süresi 3 YIL

İsim Soyisim Onat ACET

Yönetim Kurulu Üyesi

Görev Süresi 3 YIL

İsim Soyisim Tanju Melih GÖRGÜLÜ

Yönetim Kurulu Üyesi

Görev Süresi 3 YIL

İsim Soyisim Mesut ÖNÜRMEN

Yönetim Kurulu Üyesi

Görev Süresi 3 YIL

İsim Soyisim Berk DURMUŞ

Çevre Politikamız

Pirate’s Beach Club Çevre Politikamız

“sürdürülebilir turizm” anlayışından yola çıkarak faaliyetlerimizden kaynaklı çevresel etkileri minimize etmek ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmak çevre ile ilgili o yasal mevzuat ve diğer yükümlülüklere uymak faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları kaynağında azaltmaya çalışmak ve mümkün olduğunca atıkların geri kazanımını sağlamak çalışanlarımıza ve misafirlerimize çevre ile ilgili bilinçlendirme eğitimleri vermek çevre politikamızı; misafirlerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza duyurmak ve çevre bilincinin oluşmasına katkıda bulunmak çevreye duyarlı toplum oluşturmak amacıyla faaliyet alanındaki kuruluşlar ile iletişim ve iş birliği içinde bulunarak, bölge için ortak faydalar sağlamak Çevre performansımızı sürekli arttırmak ve faaliyetlerimizde çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.